Sobota, 20 Września 2014, imieniny: Filipiny, Eustachego złóż życzenia » Serwis informacyjny gazetaolsztynska.pl Portal Warmii i Mazur WM.PL
www.gazetaolsztynska.pl » Lidzbark Welski » Zginął 30-letni kierowca
2009-05-22

Zginął 30-letni kierowca

Policjanci z Komisariatu Policji w Lidzbarku wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Wielki Łęck gmina Płośnica. W wyniku zdarzenia 30-letni kierowca osobowego renault poniósł śmierć na miejscu. Pasażer z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Działdowie.

Do zdarzenia doszło w czwartek w godzinach wieczornych w miejscowości Wielki Łęck gmina Płośnica. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierujący osobowym renault z nieustalonych przyczyn, wypadła na łuku drogi, a następnie uderzył w skarpę. W wyniku zdarzenia pojazd koziołkował, po czym uderzył w betonowy przepust wodny.

30–letni kierowca renault w wyniku obrażeń poniósł śmierć na miejscu, pasażer natomiast z ogólnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala w Działdowie. Teraz policjanci z Komisariatu Policji w Lidzbarku wyjaśniają okoliczności wypadku.

Dodaj komentarz

zgłoś nadużycie xx, Utworzony: 2009-05-30 17:06:57, IP: 82.160.*.*

Służby które ratują powinni mieć więcej wyobraźni (policja, ratownicy) warto analizować wypadek oraz całe miejsce wypadku. A na czym skupiła się policja ? Być może Ś. P Grześ żył ,być może się wydostał z wraku auta i tam umierał? Wielki żal : ( . Grzesiu Spoczywaj w spokoju.

zgłoś nadużycie xxxx, Utworzony: 2009-05-26 20:03:45, IP: 89.229.*.*

tak zgadza się pogotowie przyjechało i zaraz pojechało.a gdzie była nasza sprytna policja????gdyby ni mieszkaniec posesji to by SP.Grzesia nigdy nie znalezli.Może wtedy jeszcze żył?jak oni tak ratują ludzi to bedzie wiecej zmarłych niż narodzonych.Do końca życia bede miał żal do naszych służb.
P.s Dziekuje strażaką ochotniką którzy byli jako pierwsi..

zgłoś nadużycie gość, Utworzony: 2009-05-25 21:49:56, IP: 83.17.*.*

pasażer mógł być w szoku , ratownicy powinni to widzieć ! Dlaczego nie szukano kierowcy skoro pasażer siedział z boku ???

zgłoś nadużycie P, Utworzony: 2009-05-25 21:41:58, IP: 83.9.*.*

sorki, ale złość mnie bierze....
"...pasazer twierdził ze jechał sam..."
co on ...
nie potrafię nic więcej napisać

Edytor Sp. z o.o. informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
oceń artykuł:
( 0 )      nie oceniany